AİSAD İŞ VE MESLEK DANIŞMANLIĞI

AİSAD İŞ VE MESLEK DANIŞMANLIĞI

AİSAD - (Ahıskalı iş Adamları ve Sanayicileri Derneği)

 İŞ VE MESLEK DANIŞMANLĞI

 Türkiye'ye yerleşmeden önce işinizi bulun!
 AİSAD (Ahıskalı İş Adamları ve Sanayicileri Derneği) iş arayan Ahıskalı hemşerilerimize yardımcı olmak amacıyla kurduğu istihdam birimi aracılığıyla iş veren firmalara yurt içi ve yurtdışından eleman bulmayı hedefliyor.
AİSAD (Ahıskalı İş Adamları ve Sanayicileri Derneği) oluşturduğu istihdam biriminde iş arayan Ahıskalı hemşerilerimize, iş bulma konusunda bir köprü olmayı amaçlıyor. AİSAD Derneğimizin bünyesinde oluşturulan birim, İŞKUR İl Müdürlüğü ve danışmanlık şirketleriyle birlikte çalışarak yurt içinde ve yurtdışında ki hemşerilerimize iş bulmalarını sağlayacak. Birime başvuran vatandaşların formları, coğrafi ve demografik özelliklerine göre düzenlenerek Bilgi İşlem sistemde toplanacak. Toplanan başvurular, vatandaşların kriterlerine göre firmalara yönlendirilecek. işverenler ile iş arayanlar arasında bir insan kaynakları köprüsü olarak, her iki taraf için istihdam sürecinin daha etkin yürütülmesi sağlamış olacak.
Türkiye’de yatırım yapan yerli ve yabancı firmalar, nitelikli ve yabancı dillere hakim olan, genel konjonktürü ve özellikle uluslararası pazarları iyi bilen personellere ihtiyaç duymakta. İşte bu noktada, her kriteri ile uyuşan Ahıskalı hemşerilerimiz için, AİSAD bünyesinde kurmuş olduğumuz bu istihdam birimi sayesinde, İş arayan ve işverenleri en doğru ve en kolay yoldan buluşturacağız.
İş arayan vatandaşlarımızın birime başvurarak doldurduğu formlar dijital ortama aktarılarak beceri ve meslek gruplarına uygun işyerleri aranıyor olacak. Bunun yanında kısa mesaj servisi aracılığıyla iş arayan kişilerin telefonuna personel arayan işverenlerin hangi özelliklere sahip personel aradıklarıyla ilgili bilgilendirme mesajlar ile ulaşma imkanı olacak.
,
İletişim
Twiter
Lorem Ipsum is simply dummy text of the print ing and... #twiterID
Simply dummy text of the print ing and typing indus tryLorem. #twiterID
Bizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz...

2020