AİSAD'dan MÜSİAD'a ziyaret....

AİSAD'dan MÜSİAD'a ziyaret....

Ahıskalı İş Adamları ve Sanayicileri Derneği (AİSAD) Genel Başkanı Murad Sultan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Huzur Koçak ve Muhammet Haşimoğlu ile birlikte Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ziyaretinde bulundular.

MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Tuluk ile yapılan görüşmede iş dünyası hakkında çeşitli konular üzerinde değerlendirmeler yapıldı. Bununla birlikte MÜSİAD’ın bünyesinde bulunan iş adamlarıyla yurtdışında yaşayan Ahıskalı iş adamları arasında ticari ilişkilerin kurulması ele alındı.

Hem AİSAD’ın hem de MÜSİAD’ın iş dünyasıyla ilgili olarak geleceğe dönük plan, proje ve çalışmaları istişare edildi. Farklı coğrafyalarda yatırım yapma hususunda Ahıskalı iş adamlarının konumu, önemi, bilgisi, beceri ve tecrübesini vurgulayan AİSAD genel başkanı Murad Sultan, dış ülkelerde yatırım yapmak isteyen Türkiye vatandaşlarının, merkezi İstanbul’da bulunan AİSAD ile irtibata geçip yatırım yapılmak istenen bölge hakkında bilgi almalarının ve o bölgede güvenilir iş ortağını bulabileceklerinin önemini dile getirdi.

Murad Sultan, MÜSİAD’ın geçmişten bu yana edinmiş olduğu tecrübe ve birikimlerinden yararlanarak yeni kurulmuş olan AİSAD’ın bu sahadaki çalışmalarını hızlandıracağını ifade etti.

AİSAD başkanı Murad Sultan, kendilerini ağırlayan ve kendileriyle yakından ilgilenen MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Tuluk Bey'e ve MÜSİAD teşkilatına teşekkür etti.


İletişim
Twiter
Lorem Ipsum is simply dummy text of the print ing and... #twiterID
Simply dummy text of the print ing and typing indus tryLorem. #twiterID
Bizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz...

2020