Ahıskalı iş insanımız tarafından Rusyanın başkenti Moskova'da sağlık alanında  çok branşlı - multidisipliner;   MedZdrav adı altında klinik açtı.

Ahıskalı iş insanımız tarafından Rusyanın başkenti Moskova'da sağlık alanında çok branşlı - multidisipliner; MedZdrav adı altında klinik açtı.

2019 yılı Rusya Moskovada. Dr. SALİM MULAZİMOV tarafından kurulmuş olan klinik MedZdrav çok branşlı - multidisipliner özelliklerle donatılmıştır.   Klinikte gerek yatarak, gerekse de ayaktan tedavileri çerçevesinde izlemleri gerçekleştirilmektedir.   MedZdrav Klinik hastalara daha iyi tedavi imkânları sağlamanın yanı sıra güncel teknolojilerden faydalanarak geliştirilen bir sağlık merkezidir.  Klinikte yapılan tüm işlemler, alanlarında teşhis ve tedavide uzman hekimler, tecrübeli yardımcı sağlık personelleri ve güncel tıbbi donanım eşliğinde yapılmaktadır.   Kendi alanlarında uzman ürolog, androlog, jinekolog, terapist, kardiyolog, KBB doktoru, nörolog, çocuk doktoru, ekg, ultrason, gibi branşlarda uzman doktorlar tarafından eşlik edilmektedir.   Klinik MedZdrav, adres: Moskova 3 Cervantes St., bina 3.
,
İletişim
Twiter
Lorem Ipsum is simply dummy text of the print ing and... #twiterID
Simply dummy text of the print ing and typing indus tryLorem. #twiterID
Bizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz...

2020